Projekt – Architekt: Wizja Zawodu

Witajcie Studenci Architektury!  Porozmawiajmy o przyszłej wizji zawodu architekta oraz o tym, jak możemy urealniać naszą wizję kariery!
Czy interesuje was, jak postrzegają zawód architekta wasi rówieśnicy? A może interesuje was, jak on wygląda naprawdę, czy wizje zawodu zakorzenione w naszych głowach, m.in. na poziomie uczelni, istotnie różnią się od rzeczywistości, oraz jakie problemy dostrzegacie w przyszłej pracy. Właśnie o tym chcemy z wami porozmawiać! Zbierzmy się, dyskutujmy o lepszej przyszłości, waszej przyszłości.

Serdecznie zapraszamy – w czwartek 25 kwietnia 2024, o godzinie 18.00 do Galerii Architektury SARP przy placu Szczepańskim 6 w Krakowie – na pierwsze spotkanie z serii organizowanej przez Młodych Architektów z SARP Oddział Kraków, gdzie razem z wami rozmawiać będziemy o waszych oczekiwaniach, wyzwaniach i potrzebach związanych z przygotowaniem do pracy w fascynującym świecie architektury. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania dotyczące potrzebnych umiejętności, wyzwań i możliwości rozwoju w zawodzie architekta. Dołączcie do naszej dyskusji, podzielcie się pomysłami i bądźcie głosem zmian w naszej branży! Razem możemy wpłynąć na jakość pracy w naszym zawodzie.