Złote Odznaki

SARP Oddział Kraków

Zdzisław Arct (1977 oraz Srebrna Odznaka 1973)

Tadeusz Augustyn (1978 oraz Srebrna Odznaka 1973)

Ireneusz Bagiński (2000 oraz Srebrna Odznaka 1984, Brązowa Odznaka 1976)

Tadeusz Bartkowicz (1991 oraz Brązowa Odznaka 1973)

Zbigniew Bernasik (1963 oraz Srebrna Odznaka 1960, Brązowa Odznaka 1956)

Krzysztof Bień (1988 oraz Srebrna Odznaka 1973)

Krzysztof Bojanowski (2006 oraz Srebrna Odznaka 2000, Brązowa Odznaka 1984)

Andrzej Boratyński (1988 oraz Srebrna Odznaka 1977, Brązowa Odznaka 1973)

Marcin Brataniec (2019 oraz Srebrna Odznaka 2017, Brązowa Odznaka 2009)

Władysław Bryzek (1965 oraz Srebrna Odznaka 1962, Brązowa Odznaka 1956)

Jacek Budyn (2000 oraz Srebrna Odznaka 1976)

Wojciech Buliński (2006 oraz Srebrna Odznaka 2000, Brązowa Odznaka 1956, 1966)

Witold Cęckiewicz (1978 oraz Srebrna Odznaka 1973)

Jerzy Chronowski (1981 oraz Srebrna Odznaka 1973)

Stanisław Ciechanowski (1963 oraz Srebrna Odznaka 1953)

Paweł Czapczyński (1978 oraz Srebrna Odznaka 1962)

Borysław Czarakcziew (2003 oraz Srebrna Odznaka 2000, Brązowa Odznaka 1996)

Jacek Czekaj (1985 oraz Srebrna Odznaka 1980)

Stanisław Deńko (1985 oraz Srebrna Odznaka 1980)

Marek Dunikowski (1994 oraz Brązowa Odznaka 1984)

Leszek Filar (1965 oraz Srebrna Odznaka 1962)

Adam Fołtyn (1978)

Piotr Gajewski (1994 oraz Srebrna Odznaka 1991, Brązowa Odznaka 1987)

Józef Gałęzowski (1955 oraz Srebrna Odznaka 1953)

Janusz Gawor (1994 oraz Srebrna Odznaka 1988)

Przemysław Gawor (1975 oraz Brązowa Odznaka 1956)

Tadeusz Girdwoyń (1975 oraz Srebrna Odznaka 1962)

Wacław Głowacki (1977 oraz Srebrna Odznaka 1957, 1966, Brązowa Odznaka 1956)

Zdzisław Gołąb (1978 oraz Srebrna Odznaka 1956, 1964, Brązowa Odznaka 1966)

Teresa Gołkowska (1978 oraz Srebrna Odznaka 1973, Brązowa Odznaka 1964)

Stanisław Hager (1994)

Janusz Ingarden (1975 oraz Srebrna Odznaka 1971)

Zofia Janowska (1975 oraz Srebrna Odznaka 1956)

Artur Jasiński (1991 oraz Srebrna Odznaka 1988, Brązowa Odznaka 1984)

Stanisław Juchnowicz (2015 oraz Srebrna Odznaka 2003, Brązowa Odznaka 2001)

Stanisław Juszczyk (1977)

Marek Kaszyński (2017 oraz Brązowa Odznaka 2015)

Krzysztof Kiendra (2000 oraz Srebrna Odznaka 1994, Brązowa Odznaka 1991)

Janina Knapówna (1972 oraz Srebrna Odznaka 1956, 1969, 1963)

Adam Koczur (1972 oraz Srebrna Odznaka 1962, Brązowa Odznaka 1953)

Witold Korski (1975 oraz Srebrna Odznaka 1971)

Wojciech Kosiński (1988 oraz Brązowa Odznaka 1977)

Elżbieta Koterba (2017 oraz Srebrna Odznaka 2015)

Magdalena Kozień-Woźniak (2019 oraz Srebrna Odznaka 2003, Brązowa Odznaka 2001)

Dariusz Kozłowski (2012 oraz Srebrna Odznaka 2006, Brązowa Odznaka 1991)

Olgierd Krajewski (1981 oraz Srebrna Odznaka 1973, Brązowa Odznaka 1956)

Janusz Kraus (1956)

Andrzej Krzyżanowski (1977 oraz Srebrna Odznaka 1963, Brązowa Odznaka 1953)

Krzysztof Leśnodorski (1994 oraz Srebrna Odznaka 1991)

Bohdan (Biś) Lisowski (2006 oraz Srebrna Odznaka 2003, Brązowa Odznaka 2001)

Bohdan Lisowski (1963 oraz Srebrna Odznaka 1956)

Marek Lisowski (2003 oraz Srebrna Odznaka 2000, Brązowa Odznaka 1996)

Edward Litwin (1977)

Romuald Loegler (1985 oraz Srebrna Odznaka 1980)

Krystyna Łyczakowska (1994 oraz Srebrna Odznaka 1988, Brązowa Odznaka 1980)

Ryszard Maiński (1981 oraz Srebrna Odznaka 1976)

Beata Malinowska-Petelenz (2019 oraz Srebrna Odznaka 2017, Brązowa Odznaka 2015)

Agnieszka Mancewicz (1985 oraz Srebrna Odznaka 1980, Brązowa Odznaka 1973)

Włodzimierz Marona (1977 oraz Srebrna Odznaka 1971)

Danuta Mieszkowska (1977 oraz Srebrna Odznaka 1960, 1966)

Stanisław Miroszewski (1991 oraz Srebrna Odznaka 1971, Brązowa Odznaka 1964)

Stanisław Murczyński (1963)

Wiesław Nowakowski (1988 oraz Srebrna Odznaka 1980, Brązowa Odznaka 1971)

Wojciech Obtułowicz (1985 oraz Srebrna Odznaka 1980)

Zbigniew Olszakowski (1963 oraz Srebrna Odznaka 1956)

Andrzej Pięta (1994 oraz Srebrna Odznaka 1991, Brązowa Odznaka 1987)

Jerzy Pilitowski (1978 oraz Srebrna Odznaka 1971)

Tadeusz Ptaszycki (1955, 1966 oraz Srebrna Odznaka 1953)

Andrzej Radnicki (1978 oraz Srebrna Odznaka 1973)

Jan Rączy (1988 oraz Srebrna Odznaka 1973, Brązowa Odznaka 1964, 1966)

Krystyna Różyska (1981 oraz Srebrna Odznaka 1956, 1968)

Anna Rychterowa (1972 oraz Srebrna Odznaka 1956, 1960, 1963, 1966)

Janusz Sepioł (2015 oraz Srebrna Odznaka 1991)

Wacław Seruga (1985 oraz Srebrna Odznaka 1976)

Maciej Skaza (2009 oraz Srebrna Odznaka 2004, Brązowa Odznaka 2003)

Andrzej Skoczek (1978 oraz Srebrna Odznaka 1964, 1968)

Andrzej Solecki (1972 oraz Srebrna Odznaka 1960, 1962, 1966, Brązowa Odznaka 1956)

Stanisław Spyt (1978 oraz Srebrna Odznaka 1956, Brązowa Odznaka 1953)

Tadeusz Suwaj (1981 oraz Brązowa Odznaka 1971)

Maria Szymańska-Zjawin (1985 oraz Srebrna Odznaka 1980, Brązowa Odznaka 1962)

Janusz Trojanowski (1991 oraz Srebrna Odznaka 1988)

Andrzej Trybulski (1988 oraz Srebrna Odznaka 1984, Brązowa Odznaka 1980)

Mariusz Twardowski (2012 oraz Srebrna Odznaka 2009, Brązowa Odznaka 2003)

Jerzy Tyszkowski (1963 oraz Srebrna Odznaka 1957, Brązowa Odznaka 1956)

Marta A. Urbańska (2015 oraz Srebrna Odznaka 2012, Brązowa Odznaka 2003)

Andrzej Walkowski (2017 oraz Srebrna Odznaka 2006, Brązowa Odznaka 2000)

Władysław Wichman (1963 oraz Srebrna Odznaka 1956, Brązowa Odznaka 1953)

Paweł Wieczorek (2019 oraz Srebrna Odznaka 2017, Brązowa Odznaka 2015)

Małgorzata Włodarczyk (2006 oraz Srebrna Odznaka 2000, Brązowa Odznaka 1996)

Marcin Włodarczyk (2017 oraz Srebrna Odznaka 2015, Brązowa Odznaka 2000, 2012)

Eugeniusz Wójcik (1977)

Andrzej Wyżykowski (1981 oraz Srebrna Odznaka 1973)

Janusz Zakrzewski (1956 oraz Srebrna Odznaka 1954)

Stanisław Załubski (1963 oraz Srebrna Odznaka 1956)

Jadwiga Zarębska-Kacprzak (2009 oraz Srebrna Odznaka 2006, Brązowa Odznaka 2001)

Rafał Zawisza (2017 oraz Srebrna Odznaka 2015, Brązowa Odznaka 2004)

Srebrne Odznaki

SARP Oddział Kraków

Tadeusz Altendorf (1980)

Zdzisław Arct (1973)

Mieczysław Augustyn (1984 oraz Brązowa Odznaka 1966)

Tadeusz Augustyn (1973)

Ireneusz Bagiński (1984 oraz Brązowa Odznaka 1976)

Kazimierz Bandura (1956)

Anna Basistowa (1980)

Andrzej Benedyktowicz (1962, 1966 oraz Brązowa Odznaka 1956)

Tadeusz Bereźnicki (1960)

Zbigniew Bernasik (1960 oraz Brązowa Odznaka 1956)

Krzysztof Bieda (1976 oraz Brązowa Odznaka 1973)

Antoni Biedroń (1962 oraz Brązowa Odznaka 1956)

Krzysztof Bień (1973)

Janusz Bogdanowski (1973)

Krzysztof Bojanowski (2000 oraz Brązowa Odznaka 1984)

Małgorzata Boratyńska-Solska (1977)

Andrzej Boratyński (1977 oraz Brązowa Odznaka 1973)

Marcin Brataniec (2017 oraz Brązowa Odznaka 2009)

Władysław Bryzek (1962 oraz Brązowa Odznaka 1956)

Jacek Budyn (1976)

Wojciech Buliński (2000 oraz Brązowa Odznaka 1956, 1966)

Witold Cęckiewicz (1973)

Lechosław Chawiński (1956)

Andrzej Chlipalski (1960, 1985 oraz Brązowa Odznaka 1956)

Jerzy Chronowski (1973)

Stanisław Ciechanowski (1953)

Andrzej Cosma (1962 oraz Brązowa Odznaka 1960)

Paweł Czapczyński (1962)

Borysław Czarakcziew (2000 oraz Brązowa Odznaka 1996)

Jacek Czekaj (1980)

Jerzy Dajewski (1960, 1966)

Stanisław Deńko (1980)

Wojciech Dobrzański (1994 oraz Brązowa Odznaka 1984)

Marcin Ewý (2017 oraz Brązowa Odznaka 2015)

Leszek Filar (1962)

Anna Franta (1987 oraz Brązowa Odznaka 1984)

Maria Gajewska (1994)

Piotr Gajewski (1991 oraz Brązowa Odznaka 1987)

Andrzej Galar (1956)

Józef Gałęzowski (1953)

Tadeusz Gawłowski (1963)

Janusz Gawor (1988)

Wiesław Gieras (1991 oraz Brązowa Odznaka 1984)

Tadeusz Girdwoyń (1962)

Wiesław Glos (2003 oraz Brązowa Odznaka 1971)

Wacław Głowacki (1957, 1966 oraz Brązowa Odznaka 1956)

Zdzisław Gołąb (1956, 1964 oraz Brązowa Odznaka 1966)

Teresa Gołkowska (1973 oraz Brązowa Odznaka 1964)

Zenon Grajek (1966)

Włodzimierz Gruszczyński (1960 oraz Brązowa Odznaka 1953)

Halina Gumuła-Kot (1980 oraz Brązowa Odznaka 1968)

Tomasz Gurgul (2012 oraz Brązowa Odznaka 2009)

Zdzisław Haupt (1962 oraz Brązowa Odznaka 1960)

Andrzej Hrabiec (1988)

Janusz Ingarden (1971)

Krzysztof Ingarden (2019 oraz Brązowa Odznaka 2006)

Zofia Janowska (1956)

Henryk Jasieński (1958 oraz Brązowa Odznaka 1953)

Artur Jasiński (1988 oraz Brązowa Odznaka 1984)

Stanisław Juchnowicz (2003 oraz Brązowa Odznaka 2001)

Władysław Junik (1976)

Aleksander Kalmus (1960 oraz Brązowa Odznaka 1956)

Lucyna Kępa (2004 oraz Brązowa Odznaka 2000)

Krzysztof Kiendra (1994 oraz Brązowa Odznaka 1991)

Julian Klimek (1956, 1966)

Janina Knapówna (1956, 1963, 1969)

Adam Koczur (1962 oraz Brązowa Odznaka 1953)

Witold Korski (1971)

Elżbieta Koterba (2015)

Marek Kozień (1988)

Magdalena Kozień-Woźniak (2003 oraz Brązowa Odznaka 2001)

Dariusz Kozłowski (2006 oraz Brązowa Odznaka 1991)

Sławomir Kraiński (1994 oraz Brązowa Odznaka 1986)

Olgierd Krajewski (1973 oraz Brązowa Odznaka 1956)

Zbigniew Kruszelnicki (1962 oraz Brązowa Odznaka 1960)

Andrzej Krzyżanowski (1963 oraz Brązowa Odznaka 1953)

Tadeusz Kubarski (1976 oraz Brązowa Odznaka 1968)

Jakub Kulig (2015 oraz Brązowa Odznaka 2012)

Robert Kuzianik (2017 oraz Brązowa Odznaka 2000)

Krzysztof Lenartowicz (1984 oraz Brązowa Odznaka 1977)

Krzysztof Leśnodorski (1991)

Jan Lewandowski (1980 oraz Brązowa Odznaka 1971)

Bohdan (Biś) Lisowski (2003 oraz Brązowa Odznaka 2001)

Bohdan Lisowski (1956)

Marek Lisowski (2000 oraz Brązowa Odznaka 1996)

Romuald Loegler (1980)

Krystyna Łyczakowska (1988 oraz Brązowa Odznaka 1980)

Henryk Machnik (1960, 1963)

Stefan Maciałowicz (1994 oraz Brązowa Odznaka 1986)

Ryszard Maiński (1976)

Beata Malinowska-Petelenz (2017 oraz Brązowa Odznaka 2015)

Agnieszka Mancewicz (1980 oraz Brązowa Odznaka 1973)

Lesław Manecki (1984 oraz Brązowa Odznaka 1971)

Tomasz Mańkowski (1984)

Katarzyna Marciniak-Głuch (2019 oraz Brązowa Odznaka 2017)

Włodzimierz Marona (1971)

Jan Matysik (1980)

Jan Meissner (1973)

Danuta Mieszkowska (1960, 1966)

Izabela Mirczyńska (1966 oraz Brązowa Odznaka 1962)

Stanisław Miroszewski (1971 oraz Brązowa Odznaka 1964)

Eryk Moj (1960, 1963)

Tadeusz Myszkowski (1976)

Władysław Nehring (1962 oraz Brązowa Odznaka 1953)

Zofia Nowakowska (1988)

Wiesław Nowakowski (1980 oraz Brązowa Odznaka 1971)

Wojciech Obtułowicz (1980)

Zbigniew Olszakowski (1956)

Zbigniew Otto (1976 oraz Brązowa Odznaka 1973)

Karolina Pacholewicz (2012 oraz Brązowa Odznaka 2009)

Aleksander Paperz (1976)

Wanda Pencakowska (1976)

Kazimierz Pencakowski (1960, 1966)

Jerzy Petelenz (1960, 1963)

Marcin Petelenz (1994)

Tadeusz Piela (1963, 1973)

Wojciech Pietraszewski (1971)

Andrzej Pięta (1991 oraz Brązowa Odznaka 1987)

Jerzy Pilitowski (1971)

Stanisław Piotrowski (1980)

Stefan Piwowarczyk (1956)

Jerzy Plesner (1966)

Tadeusz Ptaszycki (1953)

Andrzej Radnicki (1973)

Jan Rączy (1973 oraz Brązowa Odznaka 1964, 1966)

Maria Rekaszys-Rataj (2019)

Zenon Remi (1960)

Henryk Roller (1968 oraz Brązowa Odznaka 1963)

Krystyna Różyska (1956, 1968)

Anna Rychterowa (1956, 1960, 1963, 1966)

Krystian Seibert (1960, 1963)

Janusz Sepioł (1991)

Wacław Seruga (1976)

Maciej Skaza (2004 oraz Brązowa Odznaka 2003)

Lech Skirzyński (1971 oraz Brązowa Odznaka 1966)

Andrzej Skoczek (1964, 1968)

Mateusz Smoter (2019 oraz Brązowa Odznaka 2017)

Andrzej Solecki (1960, 1962, 1966 oraz Brązowa Odznaka 1956)

Stanisław Spyt (1956 oraz Brązowa Odznaka 1953)

Henryk Stawicki (1984 oraz Brązowa Odznaka 1971)

Benita Strzałka (2019 oraz Brązowa Odznaka 2017)

Roman Strzelecki (1980 oraz Brązowa Odznaka 1976)

Jan Suliga (1956)

Ernestyna Szpakowska-Loranc (2019 oraz Brązowa Odznaka 2012)

Ryszard Szpila (2003 oraz Brązowa Odznaka 1971)

Juliusz Szumski (1976 oraz Brązowa Odznaka 1968)

Maria Szymańska-Zjawin (1980 oraz Brązowa Odznaka 1962)

Fryderyk Tadanier (1958 oraz Brązowa Odznaka 1953)

Janusz Trojanowski (1988)

Andrzej Trybulski (1984 oraz Brązowa Odznaka 1980)

Krystyna Trybulska (1994 oraz Brązowa Odznaka 1987)

Mariusz Twardowski (2009 oraz Brązowa Odznaka 2003)

Jerzy Tyszkowski (1957 oraz Brązowa Odznaka 1956)

Jerzy Urbanik (1980)

Marta A. Urbańska (2012 oraz Brązowa Odznaka 2003)

Andrzej Walkowski (2006 oraz Brązowa Odznaka 2000)

Władysław Wichman (1956 oraz Brązowa Odznaka 1953)

Paweł Wieczorek (2017 oraz Brązowa Odznaka 2015)

Małgorzata Włodarczyk (2000 oraz Brązowa Odznaka 1996)

Marcin Włodarczyk (2015 oraz Brązowa Odznaka 2000, 2012)

Andrzej Wojda (1976 oraz Brązowa Odznaka 1968, 1971)

Krzysztof Wojtaszek (1991 oraz Brązowa Odznaka 1987)

Olgierd Wójcik (1980 oraz Brązowa Odznaka 1971)

Andrzej Wyżykowski (1973)

Zbigniew Wzorek (1962)

Jadwiga Zadorożna-Żardecka (1971)

Janusz Zakrzewski (1954)

Stanisław Załubski (1956)

Jadwiga Zarębska-Kacprzak (2006 oraz Brązowa Odznaka 2001)

Bogumił Zaufal (1971 oraz Brązowa Odznaka 1966)

Marian Zawiła (1976)

Rafał Zawisza (2015 oraz Brązowa Odznaka 2004)

Zbigniew Zgud (1956)

Wiktor Zin (2003 oraz Brązowa Odznaka 2001)

Rafał Zub (2012 oraz Brązowa Odznaka 2009)

Zbigniew Zuziak (1987)

Brązowe Odznaki

SARP Oddział Kraków

Mieczysław Augustyn (1966)

Krystyna Baar-Czerwenka (1966)

Adam Baczyński (1960)

Danuta Badura (1962)

Ireneusz Bagiński (1976)

Maciej Bajcar (1987)

Kazimierz Bajer (1984)

Zdzisław Bajorek (1966)

Katarzyna Banasik-Petri (2004)

Danuta Baranowska (1984)

Janusz Barnaś (2001)

Barbara Bartkowicz (1976)

Tadeusz Bartkowicz (1973)

Rafał Barycz (2000)

Andrzej Benedyktowicz (1956)

Adam Berestyński (1962)

Zbigniew Bernasik (1956)

Bolesław Beroński (1980)

Józef Białasik (2001)

Krzysztof Bieda (1973)

Antoni Biedroń (1956)

Krzysztof Bojanowski (1984)

Andrzej Boratyński (1973)

Barbara Borczuk-Sumara (1986)

Janusz Borkowski (1962)

Zbigniew Brach (1987)

Ryszard Brajer (1991)

Marcin Brataniec (2009)

Jacek Bruzda (1994)

Władysław Bryzek (1956)

Zofia Brzykczyk-Lenartowicz (1980)

Marcin Buczek-Palczyński (2015)

Józef Budziło (1977)

Wojciech Buliński (1956, 1966)

Małgorzata Buratyńska-Seruga (1984)

Kazimierz Butelski (2000)

Piotr Celewicz (2015)

Marcin Charciarek (2019)

Andrzej Chlipalski (1956)

Kazimierz Chodorowski (1956)

Maria Chronowska (1980)

Piotr Chuchacz (2019)

Marta Cierniak (1987)

Andrzej Cosma (1960)

Władysław Cukier (1980)

Borysław Czarakcziew (1996)

Barbara Czarnecka (1968)

Jacek Czernik (1987)

Patryk Czornij (2015)

Wiesława Dajewska (1966)

Irena Damasiewicz (1956)

Anna Dąbrowska (1966, 1971)

Stanisław Dłużeń (1960)

Wojciech Dobrzański (1984)

Teresa Doraził (1966)

Mieczysław Drabik (1971)

Marek Dunikowski (1984)

Janusz Dziduszko (1986)

Marcin Ewý (2015)

Julian Fąfara (1960, 1963)

Andrzej Fedak (1976)

Zofia Fedykówna (1956)

Grażyna Fiałkowska (1963)

Krzysztof Filuś (1980)

Ewa Fitzke (1984)

Anna Franta (1984)

Marian Gabryś (1960)

Piotr Gajewski (1987)

Witold Gawłowski (1987)

Przemysław Gawor (1956)

Hanna Gąsienica-Samek (1987)

Wiesław Gieras (1984)

Witold Gilewicz (2000)

Wiesław Glos (1971)

Janusz Głażewski (1966)

Wacław Głowacki (1956)

Emil Golenia (1971)

Józef Gołąb (1966)

Teresa Gołkowska (1964)

Małgorzata Gorgoń (1976)

Sylwia Gowin (2017)

Władysław Grabski (1963)

Maria Gratkowska (2019)

Andrzej Grosse (1980)

Wojciech Grotkowski (1980)

Dorota Gruska (1977)

Władysław Gruszczyński (1953)

Halina Gumuła-Kot (1968)

Tomasz Gurgul (2009)

Jacek Gyurkovich (1976)

Hanna Haberowa (1966)

Wojciech Hanusiak (1984)

Wojciech Harabasz (1987)

Zdzisław Haupt (1960)

Ewa Heger (1980)

Ryszard Hołomski (1960)

Anna Hrabal (1971)

Jerzy Hryniewiecki (1963)

Krzysztof Ingarden (2006)

Roman Iwanciw (1980)

Marek Jabłoński (1971)

Teresa Jakubas (1987)

Danuta Jakubowska (1971)

Marian Jakubowski (1960)

Janas Ryszard (1980)

Władysława Jankowska (1971)

Helena Januszowa (1960)

Marian Jarosiński (1980)

Henryk Jasieński (1953)

Artur Jasiński (1984)

Stanisław Juchnowicz (2001)

Henryk Juśkiewicz (1963)

Grażyna Kaczmarska (1960)

Leszek Kalandyk (1987)

Aleksander Kalmus (1956)

Agata Kantarek (1994)

Stanisław Karpiel (1966)

Marek Kaszyński (2015)

Lucyna Kępa (2000)

Łukasz Kępski (2000)

Krzyszof Kiendra (1991)

Elżbieta Kierska (2000)

Adam Klecki (1956)

Adam Koczur (1953)

Adam Kołodziej (1977)

Ludwik Konior (1973)

Janina Korecka (1971)

Marzena Kosińska (1984)

Wojciech Kosiński (1977)

Jerzy Kowacz (1968)

Stefan Kowalczyk (1962)

Mieczysław Kowalski (1971)

Marek Kowicki (1976)

Magdalena Kozień-Woźniak (2001)

Dariusz Kozłowski (1991)

Jerzy Kozłowski (1960)

Jan Kozub (1968)

Sławomir Kraiński (1986)

Krystyna Krajewska (1971)

Zofia Krajewska (1966)

Olgierd Krajewski (1956)

Barbara Krawczyk (1966)

Teresa Krupińska (1956)

Zbigniew Kruszelnicki (1960)

Jadwiga Krzemień (1980)

Andrzej Krzyżanowski (1953)

Bożena Książek (1984)

Tadeusz Kubarski (1968)

Zygmunt Kuchta (1976)

Zbigniew Kuczera (1956)

Justyna Kuczmowska (1977)

Jakub Kulig (2012)

Jan Kurek (1987)

Bronisław Kurowski (1963)

Robert Kuzianik (2000)

Grzegorz Lechowicz (2000)

Krzysztof Lenartowicz (1977)

Władysław Leonowicz (1971)

Jan Lewandowski (1971)

Piotr Lewicki (2012)

Tadeusz Lilien (1971)

Anna Lipiarz (2019)

Bohdan (Biś) Lisowski (2001)

Marek Lisowski (1996)

Marian Łapin (1976)

Krystyna Łyczakowska (1980)

Zbigniew Machnicki (1956)

Stefan Maciałowicz (1986)

Franciszek Maciuk (1971)

Anna Malec (2004)

Beata Malinowska-Petelenz (2015)

Agnieszka Mancewicz (1973)

Leszek Manecki (1971)

Katarzyna Marciniak-Głuch (2017)

Henryk Markiewicz (1960, 1980)

Agnieszka Matusik (2015)

Daniela Mazurowa (1971)

Janina Melanowska (1971)

Izabela Miczyńska (1962)

Wojciech Miecznikowski (1984)

Zygmunt Mieszkowski (1953)

Bolesław Mikołajski (1956, 1966)

Stanisław Miroszewski (1964)

Olga Murkocińska (1962)

Władysław Nehring (1953)

Stanisław Nesterski (2006)

Zbigniew Nesterski (1984)

Aleksander Nikodemowicz (1960)

Wiesław Nowakowski (1971)

Zbigniew Nowakowski (1968)

Jan Nowicki (2000)

Jan Oczkowicz (1984)

Andrzej Ogorzałek (1977)

Andrzej Olszewski (1976)

Zbigniew Otto (1973)

Karolina Pacholewicz (2009)

Kazimierz Paluch (1966)

Maria Panek (1964)

Lidia Pawłowska (1968)

Marcin Pawłowski (2017)

Tomasz Pelc (2000)

Zbigniew Pełchowski (1960)

Jacek Pencakowski (1984)

Agnieszka Pęckowska (1984)

Emilia Piastowska (1971)

Marian Piątek (1962, 1980)

Jerzy Piechnik (1980)

Anna Pietraszewska (1971)

Andrzej Pięta (1987)

Marek Piotrowski (1980)

Witold Popławski (1971)

Anna Porębska (2012)

Erazm Późniak (1966)

Kinga Raczak (2017)

Maria Ratayska (1962, 1973)

Jan Rączy (1964, 1966)

Anna Rembowska (1966, 1980)

Henryk Roller (1963)

Stanisław Rosiewicz (1956)

Franciszek Rudnicki (1976)

Tadeusz Rutkowski (1968)

Jadwiga Sanicka (1956, 1963)

Otto Schier (1971, 1980)

Jan Setkowicz (1968)

Tadeusz Sieńkowski (1991)

Gabriel Sierański (1968)

Grażyna Skaza (1976)

Maciej Skaza (2003)

Lech Skirzyński (1966)

Marian Skoczek (1966)

Mateusz Smoter (2017)

Barbara Smólska (1963)

Artur Socha (2000)

Danuta Solecka (1962)

Andrzej Solecki (1956)

Stanisław Spyt (1953)

Barbara Sroka (1971)

Henryk Stawicki (1971)

Wacław Stefański (2000)

Piotr Stępień (1984)

Benita Strzałka (2017)

Piotr Strzelecki (2012)

Roman Strzelecki (1976)

Tadeusz Suwaj (1971)

Andrzej Swaryczewski (1980)

Elżbieta Szczepińska (2000)

Stefan Szewczyk (1968)

Ernestyna Szpakowska-Loranc (2012)

Ryszard Szpila (1971)

Andrzej Szuber (1991)

Bronisław Szulewski (1962)

Juliusz Szumski (1968)

Bolesław Szuran (1968)

Irena Szwałko (1966)

Michał Szymanowski (1980)

Maria Szymańska-Zjawin (1962)

Adam Ścigalski (1984)

Fryderyk Tadanier (1953)

Robert Techmański (2000)

Wiesława Trella (1971)

Andrzej Trybulski (1980)

Krystyna Trybulska (1987)

Zenon Trzupek (1966)

Mieczysław Turski (1966)

Mariusz Twardowski (2003)

Anna Twaróg (1971)

Jerzy Tyszkowski (1956)

Antoni Uliński (1971)

Marta A. Urbańska (2003)

Andrzej Walkowski (2000)

Włodzimierz Waszczyszyn (1968)

Krystyna Wąsowicz (1956)

Elżbieta Werndl (1980)

Edward Weroniak (1966)

Elżbieta Węcławowicz-Bilska (1976)

Ewa Węcławowicz-Gyurkovich (1976)

Irena Wędzicha (1976)

Kazimierz Węglarski (1980)

Władysław Wichman (1953)

Janusz Wieczorek (1984)

Paweł Wieczorek (2015)

Janina Witak (1956)

Janina Witek (1964)

Małgorzata Włodarczyk (1996)

Marcin Włodarczyk (2000, 2012)

Zbigniew Włodecki (1960)

Andrzej Wojda (1968, 1971)

Jacek Wojewski (1960)

Anna Wojnarska (1980)

Krzysztof Wojtaszek (1987)

Wojciech Wollak (1977)

Olgierd Wójcik (1971)

Maria Wójcikiewicz (1977)

Jan Wrana (2003)

Piotr Wróbel (1991,1994)

Małgorzata Wywrot (1987)

Jadwiga Zarębska-Kacprzak (2001)

Bogumił Zaufal (1966)

Rafał Zawisza (2004)

Andrzej Ząbek (1991)

Janina Zgrzebnicka (1984)

Wiktor Zin (2001)

Zbigniew Zjawin (1980)

Rafał Zub (2009)

Franciszek Zwolski (1962)