Dyplom Roku 2023

Zapraszamy dyplomantów, a także promotorów i recenzentów prac dyplomowych Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki, Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz Instytutu Technicznego Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu do udziału w konkursie o doroczną Nagrodę Stowarzyszenia Architektów Polskich im. Zbyszka Zawistowskiego „Dyplom Roku”. Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres: sarp@sarp.krakow.pl, do dnia 19 maja 2023.

Szczegółowe informacje: www.sarp.pl

W grafice wykorzystane zostały fragmenty najlepszych krakowskich prac dyplomowych 2022:
– arch. Julia Sierpień. Za kulisami industrialu – redefinicja poprzemysłowej tkanki na przykładzie opuszczonej Destylarni w Ferrarze. Politechnika Krakowska. Promotor: dr hab. inż. arch., prof. PK Patrycja Haupt, dr hab. inż. arch., prof. PK Michał Krupa.
– arch. Kamil Czerw. BIMHAUS – Szkoła Rzemiosła Artystycznego i Projektowania Parametrycznego. Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego. Promotor: prof. dr hab. inż. arch. Artur Jasiński.

Załączniki:

Regulamin Konkursu