Konkurs – Architektura Domu Kultury w Głogoczowie w zgodzie z lokalną tożsamością

Uprzejmie informujemy, że Katedra Architektury Miejsc Pracy, Sportu i Usług WA PK przeprowadza konkurs architektoniczny pn.: „Architektura Domu Kultury w Głogoczowie w zgodzie z lokalną tożsamością”, w którym udział biorą studenci trzeciego roku Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, uczęszczający na zajęcia w Zespole Architektury Współczesnego Regionalizmu Katedry Architektury Miejsc Pracy, Sportu i Usług. Tematem projektu jest „Wiejski Dom Kultury i Rekreacji” w Centrum wsi Głogoczów gmina Myślenice.

Jury Konkursu:

Przedstawiciel Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Przedstawiciel Stowarzyszenia Architektów Polskich Oddział Kraków

Przedstawiciel Aluprof Aluminium Systems

Jarosław Szlachetka,  Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice

Piotr Szewczyk, Dyrektor Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu

Natalia Nowacka, Zastępca Dyrektora Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu

Jan Sikora – Sołtys Głogoczowa

Grażyna Kosiba, Kierownik Wiejskiego Domu Kultury w Głogoczowie

Agnieszka Węgrzyn, Prezes Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie

Sekretarz konkursu – arch. Manezha Dost, Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 13 września o godzinie 11.00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Głogoczowie. W tym dniu zostanie oficjalnie otwarta urna z głosami, a członkowie jury ocenią i wybiorą zwycięski projekt. Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 26 września o godzinie 18.00.

Patronem wydarzenia jest m.in. Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków

WYNIKI KONKURSU