Wernisaż wystawy Polska Architektura 2015 
 
Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków oraz Grupa Sztuka Architektury serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy Polska Architektura 2015, który odbędzie się w czwartek, 13 października 2016, o godz. 18:00, w Galerii Architektury SARP przy Placu Szczepańskim 6 w Krakowie.
 
Wystawa jest podsumowaniem Plebiscytu Polska Architektura XXL, organizowanego przez Grupę Sztuka Architektury. Ósma edycja plebiscytu obejmowała trzy kategorie (architekturę, wnętrza oraz krajobraz) i kilka tysięcy realizacji na bieżąco relacjonowanych na łamach wortali Grupy. Grand Prix, nagroda dla najlepszej realizacji roku, przyznane zostało JEMS Architekci za Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. W ramach wernisażu prelekcje na temat swoich prac wygłoszą Jerzy Szczepanik-Dzikowski z JEMS Architekci, Błażej Janik z M.O.C Architekci oraz Ewa i Łukasz Podczaszy z PPA Podczaszy Pracownia Architektury.
 
Wystawa prezentowana będzie do 26 października 2016. Więcej informacji na stronie Facebook SARP Kraków oraz www.sztuka-architektury.pl