Wernisaż wystawy malarstwa arch. Andrzeja Domarzewskiego 
Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków serdecznie zaprasza na wystawę obrazów architekta Andrzeja Domarzewskiego.
 
Andrzej Domarzewski jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, gdzie od 1993 roku pracuje również w Zakładzie Rysunku, Malarstwa i Rzeźby. Jego praca twórcza dotyczy malarstwa i rysunku, a także rzeźby, medalierstwa, projektowania witraży, grafiki książkowej oraz realizacji, według własnych projektów, unikatowej biżuterii w srebrze. Jest autorem plakatów, okładek i obwolut książkowych. Zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej a także terenów zielonych. Na wystawie zobaczyć będzie można malarstwo, które cechują próby zminimalizowania narracji i anegdoty na korzyść efektów związanych z tak zwanym czystym malarstwem abstrakcyjnym, pociągnięciem pędzla i barwą. Efekty kolorystyczne prac nawiązują do doświadczeń związanych z barwnym oddziaływaniem witraży.

Wernisaż wystawy odbędzie się we wtorek, 3 listopada 2015, o godz. 18:00, w Galerii Architektury SARP przy placu Szczepańskim 6 w Krakowie. Więcej informacji na FB SARP Kraków
 
Wystawa będzie prezentowana do 7 grudnia 2015.
Fotorelacja z wernisażu