Młodzi do SARP-Mateusz Musiał


 
Krakowski Oddział SARP zaprasza na wystawę z cyklu:
 
Młodzi do SARP
 
 
Fotografie
Mateusz Musiał
Wernisaż
24 kwietnia 2012
g.18:00
Wystawa
Galeria SARP
Kraków, Plac Szczepański 6
24 kwietnia – 14 maja 2012
 
Zdecydowanie najmłodszym, jak dotąd, uczestnikiem cyklu MŁODZI DO SARP realizowanego przez Oddział Kraków jest Mateusz Musiał, student II roku Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej.
Urodzony w Częstochowie w 1991r. Ukończył Ogólnokształcącą Szkołę Sztuk Pięknych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie ze specjalizacją Grafika Użytkowa – Formy Wydawnicze. Jest laureatem stypendium artystycznego prezydenta miasta Częstochowy.
Starannie i konsekwentnie w zamyśle artystycznym przygotowana wystawa fotograficzna pokazuje najróżniejsze, często znane z sarpowskich wyjazdów, obiekty architektoniczne. Każdy z obiektów ukazany jest w trzech ujęciach panoramicznych. Zamierzeniem autora jest oddać klimat miasta, budynku oraz jego detal architektoniczny.
Podczas wernisażu, planowanego w dniu 24 kwietnia o godz. 18-tej, odbędzie się również pokaz slajdów z Rosji – plon wyjazdu studenckiego. Zdjęcia autorskie, w zamierzeniu, ukazać mają jak bardzo zróżnicowany i pełen kontrastów jest ten ogromny kraj. Przedstawione w dwóch cyklach fotografie, pokazują nostalgiczny Park Narodowy Kenoziero oraz jakże odmienną w klimacie – Moskwę. Pokazowi towarzyszyć będzie muzyka znakomitego rosyjskiego zespołu „Luba”.
 
Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę.
SARP Kraków
Fotorelacja