Spotkanie z Mistrzem - Małgorzata Pizio-Domicz i Antoni Domicz 
 
Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków serdecznie zaprasza na wykład Małgorzaty Pizio-Domicz i Antoniego Domicza, architektów, laureatów Honorowej Nagrody SARP 2014 za całokształt twórczości.
 
Małgorzata Pizio-Domicz jest absolwentką Instytutu Architektury Politechniki Poznańskiej, zaś Antoni Domicz jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Od 1990 roku prowadzą wspólnie działalność projektową „M. i A. Domicz – pracownia architektury”. Zdecydowana większość ich projektów powstaje na ziemiach Opolszczyzny, a do najważniejszych realizacji zaliczyć można między innymi: Kościół p.w. Przemienienia Pańskiego w Opolu, Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne i Administracyjne Samorządu Województwa Opolskiego (2005), Muzeum Śląska Opolskiego (2007) czy Centrum Edukacji Artystycznej Artpunkt (2010).
 
Wykład jest częścią cyklu Spotkanie z Mistrzem organizowanego w Krakowskim Oddziale SARP. W ramach cyklu prezentowana jest twórczość architektoniczna najwybitniejszych przedstawicieli polskiej architektury.
 
Wykład odbędzie się w czwartek, 24 września 2015, o godz. 18:00, w Galerii Architektury SARP przy Placu Szczepańskim 6 w Krakowie. Więcej informacji na stronie FB SARP Kraków