Spotkanie z Mistrzem – Robert Konieczny 
Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków serdecznie zaprasza na wykład Roberta Koniecznego, architekta, sześciokrotnie nominowanego do Nagrody Miesa van der Rohe, laureata nagrody House of the Year 2006 za projekt domu Aatrialnego.

Robert Konieczny jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Od 1999 roku prowadzi pracownie KWK Promes, wielokrotnie nagradzaną w kraju i za granicą. W 2011 roku otrzymał nagrodę Ministra Kultury, za wybitne osiągnięcia w dziedzinie architektury. Jest niezależnym ekspertem fundacji Miesa van der Rohe. Do jego najważniejszych projektów i realizacji zaliczyć można między innymi Dom OUTrialny, Dom Bezpieczny, Dom Aatrialny, Dom Autorodzinny oraz dom własny – Arkę Koniecznego.

Wykład jest kolejną odsłoną cyklu Spotkanie z Mistrzem organizowanego w Krakowskim Oddziale SARP. W ramach cyklu prezentowana jest twórczość architektoniczna najwybitniejszych przedstawicieli polskiej architektury.

Wykład odbędzie się w czwartek, 20 listopada 2014, o godz. 18:00, w Galerii Architektury SARP przy Placu Szczepańskim 6 w Krakowie.

 
 
 
Przed wykładem zapraszamy na krótką prezentację firmy Viessmann
Grupa Viessmann jest jednym z wiodących, międzynarodowych producentów systemów techniki grzewczej, chłodniczej i klimatyzacyjnej. Rodzinna firma założona w 1917 roku, zatrudnia obecnie około 11.400 pracowników. Obrót całej grupy wynosi 2,1 mld euro. Ponad 55 procent sprzedaży urządzeń marki Viessmann jest generowane poza granicami Niemiec.
 
Działalność firmy Viessmann ma wybitnie międzynarodowy charakter, o czym świadczy 27 zakładów produkcyjnych w 11 krajach, biura handlowe w 74 państwach oraz sieć dystrybucyjna 120 oddziałów handlowych na całym świecie.
Więcej informacji na stronie: https://pl-pl.facebook.com/pages/SARP-Krak%C3%B3w/202719269620
 
Fotorelacja z wykładu