Czwartki z architekturą w Gazeta Cafe


Data: 2011-03-03 17:30
W najbliższy czwartek, 3 marca w „Gazeta Cafe” przy ul. Brackiej 14 organizujemy drugie spotkanie w ramach nowego cyklu Gazety „Czwartki z architekturą”. Gośćmi najbliższego spotkania będą Piotr Lewicki i Kazimierz Łatak. Od piętnastu lat wspólnie prowadzą w Krakowie „Biuro Projektów Lewicki Łatak”. Na przykładzie własnych realizacji, opowiedzą o tym jak dziś projektuje się w mieście „pod Wawelem”.
 
W cyklu „Czwartki z architekturą” rozmawiamy o tematach ważnych i trudnych w sposób lekki i przystępny. Otwarta formuła spotkań skierowana jest do wszystkich zainteresowanych tematami związanymi z architekturą Krakowa. To okazja aby osobiście poznać autorów projektów, zadać im pytania i wyrazić własne opinie. Postaramy się odkryć tajemnice warsztatu pracy architekta i krytycznym okiem spojrzeć na współczesną na architekturę.
 
Do wspólnej rozmowy zapraszamy ciekawych gości - architektów, publicystów i dziennikarzy. O spotkaniach informujemy na bieżąco, na łamach krakowskiego wydania „Gazety Wyborczej” oraz w internecie, pod adresem www.krakow.gazeta.pl
 
Start, w każdy pierwszy i trzeci czwartek miesiąca o godz. 17.30. Miejsce - „Gazeta Cafe”
ul. Bracka 14. Spotkania prowadzi dziennikarz krakowskiego oddziału „Gazety” Dawid Hajok.
 
Zapraszamy!
 
Dodatkowych informacji udziela Dawid Hajok
tel. kom. 507 093 897
tel. 12/6295237