Publiczne ogłoszenie wyników konkursu


Urząd Miasta Krakowa i Krakowskie Biuro Festiwalowe we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich Oddział Kraków serdecznie zapraszają na rozstrzygnięcie, publiczne ogłoszenie wyników oraz otwarcie wystawy pokonkursowej w międzynarodowym, dwuetapowym, realizacyjnym konkursie architektoniczno-urbanistycznym, którego celem jest utworzenie wielofunkcyjnego centrum literackiego pn. „Centrum Literatury i Języka – Planeta Lem”, na terenie dawnego Składu Solnego przy ul. Na Zjeździe 8 w Krakowie.

Wydarzenie będzie miało miejsce w środę, 13 marca 2019 o godz. 11:00 w Sali S4 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie (wejście od ul. Bułhaka).
 
 


Zawiadomienie o wynikach konkursu architektoniczno–urbanistycznego, dwuetapowego, realizacyjnego na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej "Centrum Literatury i Języka – Planeta Lem" – pobierz tutaj

Fotorelacja z ogłoszenia wyników na stronie Facebook SARP Kraków zawierająca komplet plansz konkursowych prac nagrodzonych i wyróżnionych oraz zdjęcia makiet.