Konkurs Forbo


Firma Forbo Flooring Sys­tems, światowy lider w produkcji wykładzin linoleum i wykładzin PVC wsparła wysyłkę ostatniego numeru dwumiesięcznika ARCH. Wraz z nim został przesłany folder prezentu­jący wykładzinę serii Sphera Element.

Dla Członków SARP Kraków przewidziany jest konkurs. Wśród osób, które zastosują wykła­dzi­nę serii Sphera Element w dowolnym projekcie w ilości minimum 300 m2 rozlosowana zostanie nagroda. Projekty z deklarowanym realizacyjnym użyciem tej wykładziny należy zgłaszać do Pani Ewy Korbel – Menedżera Regionu, tel. : +48 607 054 553 mail: ewa.korbel@forbo.com do 15 stycznia 2017.

Nagroda zostanie wylosowana, na przełomie stycznia i lutego 2017, w obec­ności Pre­zesa Zarządu SARP w Krakowie. Jest nią pobyt weeken­do­wy w Amsterdamie w dowolnym wybranym terminie. Wylot z Krakowa KLM do Amsterdamu w piątek i powrót w nie­dzielę. Na­gro­da obejmuje przelot oraz hotel dla dwóch osób.
 
Linki do wykładziny Sphera Element: http://www.forbo.com/flooring/pl-pl/produkty/wyk-adziny-homogeniczne-pvc-sphera/c2rtmj
 
Link do broszury: Sphera Broszura