Spotkanie wigilijne


Wielce Szanowni SARP-owicze!
Serdecznie zapraszamy na nasze tradycyjne Spotkanie Świąteczne zaplanowane na wtorek 20 grudnia o godz. 18:00, które odbędzie się oczywiście w siedzibie SARP przy Placu Szczepańskim 6. Młode pokolenie – czyli dzieci, synowe, zięciowie, wnuki etc. – jest jak najmilej widziane.
Program:
18:00 – 18:15 Zbieramy się, organizujemy i dekorujemy salę.
18:15 – 20:00 Część towarzyska: otwarcie stołu i baru.
W trakcie spotkania: wspólne śpiewanie kolęd, konkurs na najbardziej architektoniczną potrawę wigilijną, tworzenie zabawek choinkowych w grupach, podgrupach i indywidualnie.
Zasady:
RSVP dla członków do 14-go grudnia!
Dobra okazja do uregulowania zaległości w składkach.
Miejsca jest teoretycznie dla 40 osób, ale jak ostatnie imprezy udowodniły ponad 60 się zmieści.
Po 14-tym grudnia, w zależności od ilości chętnych, otworzymy podwoje dla zbłąkanych wędrowców nie będących członkami SARP.
Będzie to tzw. świąteczny Potluck. Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa oraz jednej z potraw w dwóch kategoriach: (przystawka, deser) do koordynatorki dań świątecznego stołu: pani Sylwii na e-mail: sarp@sarp.krakow.pl
Przynosimy swoje ulubione trunki (jedna butelka na dorosłą parę) lub kupujemy cegiełki i bezpłatnie wymieniamy na szklaneczkę z czymś odpowiednim.
Od Stowarzyszenia będą: nakryty stół, dekoracje, talerzyki, sztućce, kieliszki etc., napoje bezalkoholowe a także śpiewniki z kolędami.
Zgłoszeni goście uczestniczą na zasadach jak wyżej.

Serdecznie zapraszamy!


PS. Na spotkaniu poprosimy o wypełnienie ankiety pt. „Czego oczekuję od SARPu w przyszłym roku?” oraz podanie aktualnych adresów e-mail.