Wyniki konkursu "Nowa Huta Przyszłości"


I nagroda/1st prize:
„ARCA” Biuro Projektów Urbanistyki  i Architektury
dr inż. arch. Michał Stangel   ul. Konarskiego 6/3, 44-100 Gliwice;
zespół projektowy:
Michał Stangel, Adam Drobniak, Michał Beim, Adam Polko, Rafał Schurma, Anna Karłowska,
Anna Saucha, Maciej Wężykowski
 
II nagroda/2nd prize:
Milena Zaklanovic, Petar Zaklanovic, Bart Pouw, Magdalena Szczypka, Ania Molenda, Matteo Bettoni, Michiel Van Driessche
Groeninxstraat 5C, 3039TC Roterdam, Holandia
 
III nagroda/3rd prize:
MAU MYCIELSKI ARCHITECTURE&URBANISM, ul. Wilcza 29A/16, 00-544 Warszawa
zespół projektowy:
Maciej M. Mycielski, Tomasz Jeleński, Daniel Piotrowski, Małgorzata Saciuk, Jan Świątczak, Max Von Trott Zu Solz,
wizualizacja: Michał Suffczyński,
konsultanci: Grzegorz Buczek, Jan Jakiel, Joanna Pętkowska
 
Wyróżnienie/special prize:
B2 STUDIO Sp. Zo.o., Sp. Komandytowa – ul. Wrocławska 37A, 30-011 Kraków
zespół projektowy:
Józef Białasik, Witold Bolek, Piotr Madej, Marlena Małkowicz, Agnieszka Ulatowska, Wojciech Kutrzeba, Bartłomiej Winnicki, Krzysztof Leśniewski, Tomasz Kaim, Wojciech Kutrzeba, Rafał Krawczyk
konsultanci:
Andrzej Garpiel, Paweł Masełko, Wojciech Gorczyca
 
Wyróżnienie/special prize:
GD&K CONSULTING SP. Z O.O. ul. Mogilska 65/740, 31-545 Kraków
zespół projektowy:
Anna Themerson, Katarzyna Miodek, Mateusz Czapla, Agnieszka Batkiewicz, Izabela Słodka
wizualizacje:
Sebastian Prażuch
 
Wyróżnienie/special prize:
BROADWAY MALYAN POLSKA ARCHITEKCI I PROJEKTANCI SP. Z O.O.
Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa
BURO HAPPOLD POLSKA SP. Z O.O.
Ul. Sapieżyńska 10a, 00-215 Warszawa
ETC POLSKA SP. Z O.O.
Ul. Krucza 16/22, 00-526 Warszawa
zespół projektowy:
BROADWAY MALYAN POLSKA ARCHITEKCI I PROJEKTANCI SP. Z O.O.
BURO HAPPOLD POLSKA SP. Z O.O.
ETC POLSKA SP. Z O.O.
ERNST and YOUNG REAL ESTATE Sp. z o.o.
 
 Laureatom serdecznie gratulujemy!
 
Więcej informacji na stronie: http://www.krakow.pl/nasze_miasto/aktualnosci/12897,29,komunikat,nowa_huta_przyszlosci.html