Projekt – Architekt: Zdolności architekta a przyszłość zawodu

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Projekt – Architekt” pt. „Zdolności architekta a przyszłość zawodu”! W ramach odpowiedzi na przekazane nam sugestie młodych architektów na spotkaniu inauguracyjnym cyklu „Projekt – Architekt” zaprosiliśmy dla Was kogoś specjalnego.

Naszym gościem będzie Borysław Czarakcziew, członek zarządu The Architects’ Council of Europe, a także przewodniczący Społecznego Komitetu Zabytków Krakowa, który opowie o wyzwaniach, przed jakimi stoi zawód architekta w kontekście potrzeby jego redefinicji. Spotkanie będzie miało formę prezentacji połączonej z dyskusją prowadzoną przez Pana Borysława.

Zapraszamy wszystkich młodych architektów i studentów, zarówno tych rozpoczynających swoją architektoniczną przygodę jak i tych na końcowym etapie edukacji. Dołączcie do nas, aby dowiedzieć się więcej o przyszłości zawodu architekta i wziąć udział w inspirującej dyskusji.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 11 czerwca 2024, o godzinie 18.00 w Galerii Architektury SARP Oddział Kraków przy placu Szczepańskim 6.