WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU STUDENCKIEGO „HRUBIESZOWSKI DOM I OGRÓD Z KLIMATEM”

Z wielką satysfakcją ogłaszamy wyniki ogólnopolskiego konkursu studenckiego pt. „HRUBIESZOWSKI DOM I OGRÓD Z KLIMATEM” organizowanego w ramach projektu pn. „Rozwój lokalny Hrubieszowa – od partycypacji do realizacji” przez Katedrę Architektury Krajobrazu WAPK pod patronatem JM Rektora Politechniki Krakowskiej, Pani Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej i Pani Burmistrz Miasta Hrubieszowa oraz SARP Oddział Kraków i SPAK. Patronat medialny nad konkursem objęły czasopisma A&B Architektura i Biznes oraz Architektura-murator.

WSZYSTKIM NAGRODZONYM I WYRÓŻNIONYM W KONKURSIE GRATULUJEMY!

Na stronie projektu -> http://rozwojlokalny-hrubieszow.pk.edu.pl/ można zapoznać się z wynikami konkursu oraz pobrać Katalog konkursowy prezentujący wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace w Konkursie.

Jednocześnie informujemy, że na parterze budynku WA PK, przy ul. Warszawskiej 24 można obejrzeć wystawę prezentującą wyniki Konkursu „Hrubieszowski dom i ogród z klimatem”.