Stypendium Twórcze SARP Oddział Kraków im. prof. Bohdana Lisowskiego – zgłoszenia do 31.03.2023

Drodzy Studenci!

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIII edycji  2023 konkursu o Stypendium Twórcze SARP Oddział Kraków im. prof. Bohdana Lisowskiego.

Stypendium skierowane jest do studentów Wydziałów Architektury krakowskich uczelni wyższych, którzy uzyskali stopień inżynierski i rozpoczynają studia magisterskie (studia II stopnia), uwaga ta nie dotyczy studentów Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

Studenci ubiegający się o Stypendium proszeni są o złożenie:

• wniosku o przyznanie Stypendium
  • poświadczenia odpowiedniej jednostki administracyjnej WA o wpisie na II stopień studiów
  • portfolio w formacie A3 w układzie poziomym, liczące maksymalnie 30 stron
  • płyty CD lub nośnika danych USB z wersją elektroniczną portfolio

Dokumenty te należy składać w siedzibie SARP przy placu Szczepańskim 6 w godzinach pracy biura, bądź przesłać listem poleconym w nieprzekraczalnym terminie do piątku 31 marca, do godziny 14.00.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Dokumenty do pobrania:

Regulamin Konkursu