KONKURS SARP NR 1033

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny – ZUT we współpracy ze szczecińskim Oddziałem SARP ogłosił Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej na najlepszy projekt dla nowego budynku Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie, który zostanie wybudowany w sąsiedztwie Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie przy ul. 26 Kwietnia. W nowym budynku znajdą się ultranowoczesne sale wykładowe, seminaryjne, ćwiczeniowe i badawcze, czytelnia w formie otwartej strefy do projektowania i nauki, strefa fabrykacji, studencki foodport oraz relaksująca przestrzeń pełna zieleni. Nowy gmach ma być gotowy na przełomie 2026/2027 r.

Sąd Konkursowy:

• mgr inż. arch. Maciej Miłobędzki – Przewodniczący Sądu konkursowego, Sędzia Konkursowy Stowarzyszenia Architektów Polskich – SARP O/Warszawa
  • mgr inż. arch. Karol Barcz – Sędzia referent Sędzia Konkursowy Stowarzyszenia Architektów Polskich – SARP O/Szczecin
  • mgr inż. arch. Piotr Śmierzewski, Sędzia Konkursowy Stowarzyszenia Architektów Polskich – SARP O/Koszalin
  • mgr inż. arch. Karol Nieradka, Sędzia Konkursowy Stowarzyszenia Architektów Polskich – SARP O/Szczecin
  • dr hab. inż. arch. prof. ZUT Grzegorz Wojtkun, Sędzia Konkursowy ze strony Zamawiającego – ZUT
  • dr inż. Mirosław Łazoryszczak, Sędzia Konkursowy ze strony Zamawiającego – ZUT
  • z-ca Kanclerza mgr inż. Hubert Góralski Sędzia Konkursowy ze strony Zamawiającego – ZUT

Kalendarium Konkursowe:

• do dnia 16.01.2023 r.(do godziny 15:00) – Termin ostateczny składania Wniosków o dopuszczenie do udziału w Konkursie oraz podmiotowych środków dowodowych, oświadczeń i dokumentów na potwierdzenie spełnienia wymagań określonych przez Organizatora
  • do dnia 26.01.2023 r. – Termin poinformowania Uczestników Konkursu o dopuszczeniu do udziału w Konkursie oraz zaproszenie do składania Prac Konkursowych lub powiadomienie o niedopuszczeniu do udziału w Konkursie.
  • do dnia 07.04.2023 r. – Oczekiwany termin składania wniosków o wyjaśnienie treści Regulaminu Konkursu dotyczących prac konkursowych.
  • do dnia 18.04.2023 r. (wtorek – do godziny 15:00) – Termin ostateczny składania Prac Konkursowych. Prace konkursowe w postaci elektronicznej, należy składać poprzez Elektroniczną Platformę Konkursową (EPK).
  • do dnia 28.04.2023 r. (piątek) – Ogłoszenie wyników Konkursu na Stronie internetowej Konkursu oraz zawiadomienie Uczestników Konkursu o wynikach rozstrzygnięcia Konkursu i otrzymanych ocenach Prac Konkursowych wraz z podaniem informacji wymaganych w art. 354 Ustawy PZP, poprzez Elektroniczną Platformę Konkursową.

Szczegóły na temat konkursu znajdują się na stronach: