Odwołanie wykładu arch. arch. Marcina Kościucha i Tomasza Osięgłowskiego

UWAGA!

Niestety z przyczyn związanych z pandemią COVID-19 wykład architektów Marcina Kościucha i Tomasza Osięgłowskiego z poznańskiej pracowni Ultra Architects w ramach cyklu „Spotkanie z Mistrzem” nie odbędzie się.

O nowym terminie będziemy informować.


– – –

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków serdecznie zaprasza na wykład architektów Marcina Kościucha i Tomasza Osięgłowskiego z poznańskiej pracowni Ultra Architects, autorów Biurowca Za Bramką w Poznaniu, nominowanego do europejskiej nagrody Miesa van der Rohe w 2019 roku.

Mistrzowie są absolwentami Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej. Pracownię Ultra Architects założyli w 2004 roku. W 2009 roku biuro otrzymało nagrodę Europe 40 Under 40, przyznawaną przez The European Centre for Architecture Art Design and Urban Studies oraz The Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design. Do ich najważniejszych realizacji zaliczyć można Siedzibę „Wiadomości Wrzesińskich” (2016), Biurowiec Za Bramką (2016) czy Zespół Budynków Mieszkalnych Trójpole w Poznaniu (2021).

Wykład jest częścią cyklu „Spotkanie z Mistrzem” organizowanego w krakowskim Oddziale SARP. W ramach cyklu prezentowana jest twórczość architektoniczna najwybitniejszych przedstawicieli polskiej architektury.

Wykład odbędzie się we czwartek 25 listopada 2021, o godz. 18:00, w Galerii Architektury SARP przy placu Szczepańskim 6 w Krakowie oraz będzie transmitowany online na platformie Zoom. Więcej informacji na Facebook SARP Kraków.


– – –

Uczestnictwo w formie stacjonarnej:

W Galerii Architektury SARP w wykładzie będzie mogło uczestniczyć 30 osób, które wykażą, że są osobami w pełni zaszczepionymi, ozdrowieńcami lub posiadają negatywny wynik testu w kierunku COVID-19 wykonanego na maksymalnie 48h przed wykładem. Rezerwację miejsca proszę zgłaszać na adres: sarp@sarp.krakow.pl.

– – –

Uczestnictwo w formie online na platformie Zoom:

Join Zoom Meeting:
https://us02web.zoom.us/j/86573948818?pwd=cWs2bEZ3NVNUY1k0ejNmUzZGVDRTUT09
Meeting ID: 865 7394 8818
Passcode: SzM