Konkursy – Dyplom Roku, Nagroda BDA-SARP

Zapraszamy dyplomantów, a także promotorów i recenzentów prac dyplomowych Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki, Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz Instytutu Technicznego Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu do udziału w konkursach o doroczną Nagrodę Stowarzyszenia Architektów Polskich im. Zbyszka Zawistowskiego „Dyplom Roku” oraz o doroczną polsko-niemiecką Nagrodę Integracyjną BDA-SARP.

Ze względu na harmonogram obu nagród zgłoszenia z ww. uczelni należy przesyłać do SARP Oddział Kraków w formie elektronicznej na adres: sarp@sarp.krakow.pl, do dnia 6 kwietnia 2021 do godz. 18:00. Regulaminy konkursów, określające również zakres zgłaszanych prac konkursowych (wymogi dotyczące ilości plansz, opisów etc.) znajdują się w załącznikach.

Więcej informacji na stronie www.sarp.org.pl w zakładce „Nagrody”.

Załączniki:

Nagroda im. Zbyszka Zawistowskiego – Dyplom Roku 2021